THE SINGLE BEST STRATEGY TO USE FOR درب اتوماتیک

The Single Best Strategy To Use For درب اتوماتیک

The Single Best Strategy To Use For درب اتوماتیک

Blog Article

ممکن است این سوال پیش آید که این پروفیل ها چه تفاوتی با یکدیگر دارند. تفاوت پروفیل ها در ذیل آمده است:

بعد از تراز کردن درب با شیارهای بالا و پایین درب کشویی را با استفاده از ابزار آچارکشی تنظیم و در محل خودد قرار دهید.

توقف خودکار حد مطلق انتگرال (تنظیم دقیق سوئیچ حدها) قانون دقیق و ساده برای یادگیری سریع تنها در یک حرکت با موتور خلاص کن.قابلیت نصب بدون دستگیره و لوازم جانبی روی ضامن مخصوصاً مناسب برای استفاده در مناطق برفی.واحد کنترل و باطری بافر می‌تواند از طریق یک رابط ساده وصل شود و مستقیما داخل موتور قرار بگیرد.بسیار بی صدا به دلیل قرارگیری جک روی یاتاقان.این سیستم به سبب داشتن سنسور حرارتی نیروی موتور را متناسب با گشتاور آب و هوایی تطبیق می‌دهد و به طور همزمان در صورت بروز دمای بیش از حد مجاز سیستم حرارتی،موتور را متوقف می سازد.

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو یا اتوبوسی در امتداد مسیرهای فلزی، چوبی یا وینیلی که در قاب آنها در بالا و پایین قرار گرفته اند حرکت می کنند.

درب های شیشه ای منحنی یا کرو مدرن تر و لوکس تر بوده و قیمت بیشتری دارند. درب برقی شیشه ای انواع دیگری از جمله درب شیشه ای اتوماتیک مثلثی، درب شیشه ای اتوماتیک فولدینگ و درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی را نیز دارا می باشد. هر کدام از این نوع درب های برقی دارای ویژگی های خاص می باشند؛ به عنوان مثال درب شیشه ای اتوماتیک اتوبوسی یا فولدینگ به دلیل شباهت زیادی که به عملکرد درب اتوبوسی دارند به این نام معروف شده اند و برای فضاهای کم عرض بسیار مناسب می باشند. قیمت درب برقی شیشه ای نیز با توجه به معیارهای مختلفی درب اتوماتیک تعیین می درب اتوماتیک شیشه ای شود که از جمله آنها می توان به مدل و برند این نوع درب های اتوماتیک اشاره کرد.

بیوگرافی الناز گلرخ و همسرش حمید فدایی + حواشی و اینستاگرام

انواع مختلفی از درب های اتوماتیک در بازار موجود است که هر کدام نحوه دسترسی به ورودی را به گونه ای متمایز ارائه می دهند.

درب اتوماتیک تک لت یا دو لت یکی از پرکاربردترین درب های موجود می باشد. علت استفاده زیاد سهولت باز و بسته شدن آن و امکان نصب آن در هر فضایی می باشد.

یکی از نکات مهم درب های اتوماتیک شیشه ای ، درب های سکشنال کرکره برقی ، جک های پارکینگی ، که توسط کار فرمایان مد نظر قرار میگیرد سرویس با خدمات دوره ای انواع درب اتوماتیک می باشد که شرکت های ارایه دهنده درب های برقی علاوه بر ارایه اپراتور های در سنسوری یا درب اتوماتیک اورجینال با کیفیت میبایست با ارایه خدمات پس از فروش و دوره ای مناسب با نیروهای متخصص و کار آزموده فرایند تکمیل رضایت مشتریان را کامل نمایند که این امر در گروه ایمن صنعت به صورت کامل رعایت میگردد .

متریالی که برای ساخت این نوع درب ها به کار می رود، متفاوت است و بسته به اینکه از چه تکنولوژی برای تولید درب اتوماتیک استفاده می شود، یک نوع خاص از درب تولید می گردد.

در طول فرآیند ساخت درب اتوماتیک از موتور الکتریکی، ریموت کنترل، سنسور چشمی، چرخ دنده، گیربکس، قفل برقی و مکانیکی و انواع تجهیزات ایمنی بهره گرفته می‌شود.

این درب های شیشه ای برای تفکیک کردن فضا های مختلف استفاده می شوند و باعث می شوند فضا مدرن و شیک به نظر آید.در این مقاله قصد داشتیم تا در درب اتوماتیک شیشه ای رابطه با عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت درب شیشه ای تاشو صحبت کنیم تا اگر قصد خرید این نوع درب ها را دارید با دید باز و آگاهی اقدام به خرید نمایید.  

درب اتوماتیک کشویی یکی از انواع مدل های درب اتوماتیک می باشد که برای نصب ...

در این درب ها چهارلنگه متحرک به کار گرفته می شود تا به راحتی و با سرعت بالاتری عمل باز و بسته شدن درب را انجام دهد.

Report this page